FKF Ordu yeni yıla emekçi mahallelerde çocuklarla girdi

Genç Gazete

Fikir Kulüpleri Federasyonu Ordu üyeleri bu yıl da yeni yıla “Yoksullukla Savaş Umudu Paylaş!” diyerek Ordu’nun Altınordu İlçesinin Bucak mahallesinde çocuklar ile dayanaşarak girdi.

“Yeni yıla emekçi mahallelerindeki kardeşlerimizle, dayanışmayı ve umudu büyüterek giriyoruz.” diyen Fikir Kulüpleri Federasyonu Ordu üyeleri Ordu’da dayanışmayla topladıkları  oyuncak ve kırtasiye yardımlarını emekçi mahallelerdeki çocuklarla paylaştı.
FKF Ordu il temsilcisi Ufuk Karagöz etkinlik sonrasında “Yeni yıla umudu ve sevgiyi aşılamak için seçtiğimiz emekçi bir mahallede hediyelerimizi dağıttık. FKF olarak Türkiye’nin birçok ilinde emekçi mahallelerdeki kardeşlerimize ufakta olsa bir sevinç yaşattığımız için mutluyuz. Her sene olduğu gibi seneye de yeni yıla FKF olarak emekçi mahallelerdeki kardeşlerimizle beraber gireceğiz.” dedi.

Fikir Kulüpleri Federasyonu üyeleri 31 Aralık Pazar günü Ankara, İstanbul, İzmir, Muğla, Çanakkale ve Antalya’da dayanışmayla topladıkları  oyuncak ve kırtasiye yardımlarını emekçi mahallelerdeki çocuklarla paylaşacak.

 

İlgili Haberler