”Naldöken Gençlik Dayanışma Evi” Yola Çıkıyor!

Yaklaşık bir buçuk ay önce İzmir’in Bornova ilçesinin Naldöken Mahallesi’nde çalışmalarına başlayan ”Naldöken Gençlik Dayanışma Evi” 24 Haziran Cumartesi günü saat 17.00’de açılışını gerçekleştiriyor. ”Mahallemizin eksikliklerini gidermek için yola çıkıyoruz” diyen gençler; kurslar, seminerler, etkinlikler düzenleyeceklerini belirttiler. ”Naldöken Gençlik Dayanışma Evi”nin açılış için yayınladığı bildiri ise şu şekilde:

 

Biz Bornova/Naldöken mahallesinin gençleriyiz. Hep beraber kafa yorduk ve mahallemizin ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz eksiklikleri gidermek için bir adım atmaya karar verdik.

Mahallemizde dayanışmayı geliştirmek istiyoruz. Çocuklara ücretsiz matematik, ingilizce, resim, tiyatro, satranç ve bağlama kursları vereceğiz. Çeşitli geziler, etkinlikler, forumlar, film gösterimleri düzenleyeceğiz. Mahallemizin sorunlarından biri olan uyuşturucu kullanımına karşı uzman psikologlar yardımıyla gençlere seminerler vereceğiz. Gençler arasındaki dayanışmanın artması için çabalayacağız. Hep beraber mahallemizin daha iyi ve daha güzel olması için canla başla uğraşacağız.

Sizin de bu çabaya ortak olmanızı, gençlere destek vermenizi istiyoruz. Hep beraber olursak başarabiliriz ve iyi olanı, güzel olanı, dayanışmayı, yardımlaşmayı büyütebiliriz.

Açılış:
24 Haziran / 17.00
Naldöken Gençlik Dayanışma Evi önü

 

Naldöken

İlgili Haberler