!f Tim Burton’dan “Big Eyes” ile açılıyor

14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin açılış filmi belli oldu. Fantastik öykülerin yönetmeni Tim Burton’ın  son filmi “Big Eyes”, Türkiye’de ilk kez !f İstanbul’da gösterilecek.

14. !f Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin açılışı fantastik öykülerin yönetmeni Tim Burton’ın son “Big Eyes”, Türkiye ilk kez !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nde gösterilecek.

“Big Eyes”, 50’li yıllarda iri gözlü çocuk tablolarıyla ünlenen  Margaret Keane’in, eserlerini ve yeteneğini sahiplenmeye çalışan eşi Walter Keane’e karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Filmin başrollerinden Margaret Keane’i American Hustle, The Master’daki rolleriyle iz bırakan Amy Adams, Walter Keane’i ise Inglorious Basterds ve Django Unchained filmleriyle Oscar’ı kucaklayan Christoph Waltzcanladırıyor. Filmde ayrıca Breaking Bad izleyenler için tanıdık bir karakter Kyrsten Ritter da rol alıyor.

Müzikler Lana Dal Rey

Filmin şarkılarını Lana Dal Rey hazırladı. Lana Dal Rey’in film için hazırladığı “Big Eyes” ve “I Can Fly” adlı şarkılar Aralık başından beri sosyal medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Big Eyes Fragmanı

MÜZİKLER

Lana Dal Rey-Big Eyes

Lana Dal Rey-I Can Fly

İlgili Haberler