İşte bunlar hep illüminati

Geçtiğimiz günlerde Yunanistan’da yapılan erken seçimlerin ardından en çok oyu alan parti olan Syriza tüm dünyanın gündeminde. Her kafadan bir ses çıktığı şu günlerde tüm tartışmalara hâkim olabilmek adına herkes gibi okuyor, izliyor ve bu konuyu elimden geldiğince tartışmaya çabalıyorum. Ancak okudukça, takip ettikçe öyle bir ayrıntı var ki es geçmek mümkün değil. Bu konuda araştırmalar yaptım ancak benden evvel bunu kimsenin fark etmediğini gördüm. (Fark etmiş ancak can güvenliği için susmuş dostlarımız elbette vardır, tıpkı babaannem gibi) Şimdi o ustalıkla gizlenmiş Syriza gerçeğini Bilal’e anlatır gibi anlatmaya çalışacağım…

Resimde görmüş olduğunuz Syriza’nın lideri Aleksis Tsipras ve arkasındaki amblem de partisinin amblemi. Amblemi dikkatli bir şekilde 1 dakika boyunca gözünüzü kırpmadan izleyin. İzleyenler yıldızın çevresinde beliren piramidi fark edeceklerdir hatta daha dikkatli bakanlar bir göz işaretinin bile belirdiğini mutlaka göreceklerdir!

İllüminati nedir, ne iş yapar?

1 Mayıs 1976’da Adam Weishaupt ve 4 arkadaşı tarafından kurulur. Asıl amaçları ‘kestaneleri kapitalizm adına ateşten çıkarmak’ olan bu örgüt, dünyanın dört bir bölgesine yayılmaktadır.

Nasıl üye olunur?

Eğer çok zeki ve ünlü iseniz kaçışınız bulunmamakta. Yıllık aidatı ise epey tuzludur…

İyi de bize ne…

Bir atasözümüz var ki durumu açıklamaya yetiyor. “Komşuda pişer bize de düşer.” İllüminati ile şimdi mücadele etmezsek bu felaket yakında Türkiye’nin de kapısını çalacağa benziyor. Hatta yaklaşık 5-6 yıldır Türkiye’de de illümcü (bknz. Uyduruk kelimeler) özneler çoğalmış bulunmakta. Geçenlerde bizim köşedeki bakkalı bile ayartıvermişlerdi…

İlk olarak krizin pençesinde kıvranan Yunanistan’ı ağına düşüren bu örgüt, adeta korku filmlerinde ilk öldürülenlerin şişko ve gözlüklüler olmasından ilham almışa benziyor. Demek ki aynı zamanda krizi fırsata çeviren bir örgüt modeli karşımızda duruyor.

Nasıl korunuruz?

Öncelikle gördüğünüz her üçgene illüminati demeyeceksiniz. İllüminati olmanın da bir adabı var. Donanımlı bir ‘akla’ sahip iseniz şıp diye anlarsınız, yok değilseniz, şöyle 1 dakika gözünüzü kırpmaksızın işaretlere yoğunlaşın, o üçgen sizi bulacaktır. Ülkemizde ise illümcüler genelde kliplerinde, programlarında bu işarete sık sık başvururlar. Bu sebeple bir süre televizyonlardan ve özellikle Kral Tv’den uzak durun, tercihinizi ‘arınmış’ ve baktığı her oyunun arkasındaki gerçeği gören “mutlak akıllarla” süslenmiş mekânlardan yana yapın. İngilizlerin oyununa gelmeyin, sizin gibi onlarcası bu illetten kurtulmanın yollarını arıyor.

Gelin önce bizim köşedeki bakkalı ardından da ülkeyi arındıralım, malum temizlik vakti geldi…

İlgili Haberler