Trabzonsporlu Aykut İsmailağa cemaatine girdi

Trabzonspor’un üniversitede silah ve doktora dayak olaylarıyla gündeme gelen oyuncusu Aykut Demir, cübbe, sarık ve şalvar giyip poz verdi.
Trabzonsporlu futbolcu Aykut Demir, kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün de mensubu olduğu İsmailağa cemaatine girdi. Cemaat mensuplarının giydiği cübbe, sarık ve şalvarı giyip poz veren Aykut, daha önce de meskun mahalde silahla ateş açma, doktor dövme gibi olaylarla gündeme gelmişti.
Trabzonsporlu futbolcu Aykut Demir, İsmailağa cemaatine girdi. Cemaat mensuplarının giydiği cübbe, sarık ve şalvarı giyip poz veren Aykut, daha önce de meskun mahalde silahla ateş açma, doktor dövme gibi olaylarla gündeme gelmişti. Aykut Demir’in geçtiğimiz cumartesi İstanbul’da oynanan Medipol Başakşehir maçından önce İsmailağa cemaatinin şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nu ziyaret ettiği öğrenildi.
Demir’in adı, 2 Eylül 2014’te Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü binasının kurşunlanması olayına da karışmış, yapılan incelemeler sonucunda merminin Aykut’un tabancasından ateşlendiği ortaya çıkmıştı. Öte yandan, 21 Ekim 2014 tarihinde Trabzon’daki özel bir hastanede doktor Latif Bayat ile önce tartışan Trabzonsporlu futbolcu, daha sonra doktora yumruk atmıştı.

İlgili Haberler